یکشنبه, 28 شهریور 1400

پیام تبریک رئیس اداره ورزش و جوانان مهریز به مناسبت هفته ازدواج

 


تاریخ ثبت: 1399/05/01

 

همزمان با سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س)، و هفته ازدواج، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهریز پیام تبریک صادر کرد  

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان مهریز ، متن پیام حیدر علی کامیاب کلانتری بدین شرح است: اول ذی الحجه سالروز پیوند آسمانی بزرگ مرد تاریخ حضرت علی (ع) و اسوه زنان عالم حضرت فاطمه زهرا(س) و امتداد نسل پاک پیامبر بر مبنای وعده الهی «انا اعطیناک الکوثر»، اتفاقی بزرگ، پر برکت و آموزنده در تاریخ اسلام است که تأمل در آن بهترین الگو و راهنما برای انتخابی آگاهانه و سعادتمند است.

در بخش دیگری از این پیام آمده است : معیارها و ملاک هایی همچون قناعت، دوری از اشرافی گری و تجملات، سخت نگرفتن بر همدیگر، ملاک قراردادن معیارها و خصوصیات معنوی و دینی و اخلاقی، مهریه پایین، بنا کردن زندگی بر پایه محبت و عشق واقعی از روی شناخت، حجب و حیا. کاملترین مرجع الگو گزینی برای ازدواجی سالم و داشتن خانواده ای سعادتمند است.محمدی در بخش پایانی این پیام خاطر نشان کرد : امید که با تأسی ازاین دو امام همام شاهد شکل گیری ازدواج های به هنگام، آگاهانه، آسان و پایدار باشیم و در سایه تحکیم و تعالی بنیان خانواده شایستگی های جامعه معنوی، پویا، اخلاق محور و دین باور را به منصه ظهور برسانیم.

 

 

 


منبع خبر:   -   91


 

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group