یکشنبه, 28 شهریور 1400

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان مهریز با موضوع ازدواج

 


تاریخ ثبت: 1399/05/08

 

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان مهریزبا موضوع برنامه ریزی جهت برگزاری برنامه های ازدواج برگزار گردید.  

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان مهریز  جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع بررسی و ارائه راهکار جهت ترویج ازدواج آسان،آگاه سازی جوانان پیش از ازدواج و برنامه ریزی در خصوص گرامیداشت هفته ازدواج دو شنبه مورخه 99/5/6 درمحل سالن اجتماعات فرمانداری با حضور اعضا ستاد برگزار شد..

پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید علیرضا محمدی خرم دشتی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهریزو دبیر جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان  ضمن تقدیر و تشکر از اعضا محترم ستاد ساماندهی امور جوانان دستورکار جلسه را قرائت نمود.

 در ادامه  برزگر معاون فرماندار شهرستان ضمن عرض  خوش آمد گویی به حاضرین و آرزوی سلامتی و طول عمر مقام معظم رهبری ایشان با اشاره به موضوع ازدواج جوانان بیانات خود را با سخنی از رسول اکرم(ص)که می فرمایند: ((کسی که ازدواج کند، نصف دینش را حفظ کرده است))  بیان نمودند: ازدواج امری مقدس و مهم برای بقای جامعه ،که الزام عملی به آسان گرفتن آن در بین خانواده ها بسیاری از مشکلات پیش روی جوانان را حل خواهد کرد،. جوانان به عنوان سرمایه های اجتماعی و در فرایند توسعه جامعه از جایگاه مهمی برخوردارند . لذا سهم بسیار بالای در شکل دهی سرمایه انسانی و علمی دارند و توجه به نیازهای جوانان خصوصا ازدواج که یکی از پدیده های دوره جوانی است که می تواند بسترهای مناسب برای رشد و توسعه جامعه باشد. در این جلسه آمار واطلاعات مربوط به ازدواج وطلاق شهرستان،آماری از تفکیک سنی وجنسی جوانان و سیمای جوان شهرستان توسط ثبت احوال شهرستان ارائه گردیدو دستگاه های مربوط به ازدواج گزارش عملکرد وبرنامه های خود را ارئه نمودند.

در ادامه هریک از حاضرین مطالبی بیان و جلسه پس از جمع بندی مطالب و اتخاذ مصوبات با ذکر صلوات پایان  یافت.   

 

 

 

 


منبع خبر:   -   76


 

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group