جمعه, 28 خرداد 1400

برگزاری مسابقات مینی فوتبال روستایی در مهریز

 


تاریخ ثبت: 1400/03/02

 

مسابقات مینی فوتبال روستایی برای اولین بار در مهریز برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهریز گفت: مسابقات مینی فوتبال در قالب ده تیم  در روستای میرک آباد با گرامیداشت یاد شهید مجتبی زارع برگزار شد.

محمدی افزود: تیم‌های شرکت کننده در دو گروه با هم به رقابت پرداختند.

رئیس هیئت فوتبال استان در ادامه از برگزاری دوره آموزشی ویژه مربگیری و داوری در این شهرستان خبر داد و افزود: امیدواریم بتوانیم برای اولین مرتبه کلاسی آسیا را در یزد داشته باشیم و با تعاملی که با بازیکنان و مربیان پیشکسوت داریم به زودی کلاس‌های آموزش مربیگری در شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان مهریز هدف از برگزاری این مسابقات شناسایی استعداد‌های فوتبالی روستا دانست و اظهار داشت: شناسایی استعداد‌های ورزش فوتبال از اهداف برگزاری مسابقات است و امیدواریم بتوان از افراد مستعد در لیگ‌های شهرستانی و استانی استفاده کرد.

زارع تاکید کرد: تقویت ورزش روستایی، افزایش نشاط و شادابی در بین جوانان و نوجوانان روستایی و تقویت روحیه مشارکت اجتماعی روستائیان از اهداف برگزاری این مسابقات است.

 

 


منبع خبر:   -   22


 

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group