یکشنبه, 28 شهریور 1400

غنی سازی اوقات فراغت جوانان در کارگروه امور اجتماعی و فرهنگی و ورزشی

 


تاریخ ثبت: 1400/03/20

 

جلسه غنی سازی اوقات فراغت جوانان در کارگروه امور اجتماعی و فرهنگی و ورزشی در دفتر معاون فرماندار برگزارشد.  

جلسه کارگروه امور اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی باغ شهر تاریخی مهریزبا موضوع غنی سازی اوقات فراغت جوانان در دفتر معاون فرمانداری برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان مهریز ، جلسه کارگروه امور اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرستان مهریزبا موضوع غنی سازی اوقات فراغت جوانان به ریاست مرادیان معاون فرماندری برگزار گردید.
مرادیان معاون فرماندار،خطاب به مسئولین حاضر در جلسه بیان داشت: باید با برنامه ریزی مناسب برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان جهت سوق دادن آنها به سمت فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی تلاش و همکاری داشته باشیم.
مرادیان در ادامه جلسه با تاکید بر حفظ روحیه جوانان تصریح کرد: همواره امید داریم تا بتوانیم عوامل شادی و نشاط که از الزامات اولیه نوجوانان و جوانان است را در شهرستان تقویت نماییم و معضلات و مشکلاتی که وجود دارد را با همدلی و همکاری یکدیگر هر چه سریع تر برطرف نماییم.
وی هم چنین خاطر نشان کرد: ما مسئولین برای رفع نیازها و ایجاد امکانات ورزشی، فرهنگی، رفاهی جوانان با انگیزه هر چه بیشتر سعی و تلاش خواهیم نمود و تمام تلاش خود را می کنیم تا در شهرستان بهترین امکانات را برای جوانان عزیز مخصوصا در امر ورزش فراهم نمائیم.
معاون فرماندار در پایان ضمن تشکر از مدیران ذیربط خواست بیش از پیش موضوع جوانان را مورد توجه قرار داده و برنامه های دستگاه خود را جهت طرح در ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان و اطلاع رسانی به مخاطبین به دبیرخانه ستاد اعلام نمایند

 

 


منبع خبر:   -   13


 

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group